Выстава HandMade

1 і 2 снежня з 12.00 да 18.00 у вялікай зале Нацыянальнага гістарычнага музея Рэспублікі Беларусь пройдзе выстава HandMade, на якой будуць прадстаўленыя працы беларускіх майстроў-рамеснікаў.
Наведвальнікі змогуць не толькі пазнаёміцца з рознымі рамёствамі, але і задаць майстрам пытанні, а прыняць удзелу майстар-класах. Падрабязней аб праграме кірмаша HandMade.by і ўмовах удзелу можна даведацца на сайце Remesla.by.

Даведкі па тэлефоне: +375 (44) 763 95 93 або па электроннай пошце: remesla@tut.by. Уваходны квіток - 7000 рублёў (уключае агляд экспазіцыі "Гісторыя Беларусі XVI - XVIII стст. у партрэтах і геральдыцы").

Інфармацыя ўзята з афіцыйнага сайта Нацыянальнага гістарычнага музея Рэспублікі Беларусь. Больш падрабязна глядзіце тут.